European Studies (Engelstalige driejarige variant)

De Haagse Hogeschool

Unsplashed background img 2

Deze opleiding

European Studies is een interdisciplinaire en internationale management opleiding die studenten opleidt tot een flexibele professional met de kennis en vaardigheden voor een internationale carriere.

open_in_newwebsite

locatieDen Haag
diplomaB ES
typeregulier, 240 EC
start1 september
taalvolledig Engels
opleidingsduur3 jaar voltijd
accreditatiesNVAO
croho-code34419
De arbeidsmarkt verandert in de 21e eeuw en de dagen van de permanente carrière zijn voorbij. Je moet in staat zijn om je aan te passen aan veranderende omstandigheden, en dat is de kern van de opleiding. Studenten verdiepen zich in de cultuur, politiek en economie van Europa en studeren management en marketing voor overheden, non-profit organisaties en bedrijven en bereiden zich voor op een carrière in alle drie. Naast de unieke combinatie van publiek en privaat management is deze Engelstalige opleiding speciaal door haar internationale focus. De opleiding – die een speciaal certificaat voor internationalisering van de NVAO heeft – biedt vreemde taal onderwijs en interculturele vaardigheden tijdens een internationale ervaring, compleet met een uitwisseling en de kans om stage te lopen in het buitenland.
de studiekeuzecheck

Studieprogramma

Unsplashed background img 2
opbouwManagement of European profit & non-profit organisations; The Cultural, Economic and Political Dimension of Europe; Management of Organisations in Europe; International Governmental and Non-Governmental Organisations; Foundations of Marketing; Introduction to the EU; Dutch Culture and Society; Research Skills; Cross Cultural Communication; Living and Working in Europe; Writing for European Professionals; French, German, Italian, Russian or Spanish
1e jaar
periode
1234
Afstudeeropdracht afstuderen
3e jaar
periode
1234
Stage stage
30 EC

Onderwijs

taal van onderwijs100% en
avondonderwijsn.v.t.
afstandsonderwijsn.v.t.
onderwijsvormen
stage, project, zelf-evaluatie, zelfstudie, onderzoek, onderzoeksproject, onderzoeksvoorstel, werkgroep, groepsopdracht, mondelinge presentatie, groepsdiscussie, portfolio, individuele opdracht
onderwijsvormen
We vinden het belangrijk dat je tijdens de opleiding in zo veel mogelijk verschillende werkvormen leert (samen)werken, dat je informeert en communiceert. Daarom bieden we je een combinatie van klassikale lessen, (werk)colleges, groepsopdrachten en projectwerkzaamheden. Om je diploma te halen, moet je natuurlijk meer doen dan alleen aantekeningen maken tijdens colleges. We verwachten een actieve studiehouding van je. Praktijkopdrachten stomen je klaar voor het werken bij echte organisaties.
studeren in het buitenland
In het tweede jaar ga je een semester aan een buitenlandse hogeschool of universiteit studeren. We hebben partnerschappen met instituten over de hele wereld: in Europa, Canada, de Verenigde Staten, Mexico, Chili, Thailand, Japan, Zuid-Korea, Turkije, Marokko, Zuid-Afrika en Australië.
bindend studieadvies
  • minimaal 50 EC in de eerste 12 maanden

Toelating en kosten

toelaatbare profielen
vwo N&T2emvt
vwo N&G2emvt
vwo E&M2emvt
vwo C&Mtoelaatbaar
hbo-ptoelaatbaar

Keuzehulp

Unsplashed background img 2

Studievergelijker

1/4 HHS
European Studies (Engelstalige driejarige variant)
€ 326 gemiddelde kamerhuur
310 eerstejaars
75% vrouw
? uur contacttijd/week
100% Engelstalig
2/4 HHS
European Studies (Engelstalige vierjarige variant)
€ 326 gemiddelde kamerhuur
310 eerstejaars
75% vrouw
? uur contacttijd/week
100% Engelstalig
3/4 NHL Stenden
European Studies
gemiddelde kamerhuur
50 eerstejaars
?% vrouw
? uur contacttijd/week
100% Nederlandstalig
100% Engelstalig
4/4 Zuyd
European Studies
€ 308 gemiddelde kamerhuur
? eerstejaars
NAN% vrouw
? uur contacttijd/week
disclaimer: bovenstaande cijfers en beoordelingen zijn aangeleverd door de opleidingen zelf. Wij kunnen de juistheid niet garanderen.

Na de studie

Unsplashed background img 2

aansluitende masteropleidingen

instellingopleidinginstroomeisen
Tilburg UniversityCommunicatie- en Informatiewetenschappen+ 30 EC pre-master
Universiteit TwenteEnvironmental & Energy Management full-time,part-time+ 30 EC pre-master
Universiteit TwenteEuropean Studies+ 30 EC pre-master
Tilburg UniversityFilosofie part-time+ 30 EC pre-master
RUGHeritage and Religion+ aanv. eisen
Tilburg UniversityKunst- en Cultuurwetenschappen+ 60 EC pre-master
Amsterdam UVALerarenopleiding Maatschappijleer educational+ 90 EC pre-master
Amsterdam UVALerarenopleiding Maatschappijleer part-time educational+ 90 EC pre-master
Wageningen UniversityManagement, Economics and Consumer Studies+ 30 EC pre-master
Universiteit TwentePublic Administration+ 30 EC pre-master
bron: doorstroommatrix.nl

Potentiële beroepen

beleidsmedewerker politieke en internationale betrekkingen
import/export manager
marketing manager voor bedrijf of ngo
public relations manager
bron: StudieData

Contact

Study & Career centre
E: studycareer@hhs.nl
T: 070 -445 8595
Meer informatie?
Bezoek de website van deze opleiding.

open_in_newwebsite